Galerijos nuolatinėje ekspozicijoje pristatoma modernioji ir šiuolaikinė Lietuvos tapyba, skulptūra, grafika, fotografija, objektai, instaliacijos, videomenas: XX a. pradžios įvairiataučio Vilniaus dailė, lietuvių dailės sąjūdis.
View moreJono Meko vizualiųjų menų centre periodiškai rodoma Jono Meko ir Fluxus įkūrėjo Jurgio Mačiūno kūryba, taip pat Fluxus kūrinių kolekcijos ir dokumentiniai archyvai.
View moreGalerijos ekspozicija chronologine seka supažindina su Lietuvos daile nuo XVI a. iki XIX a. pabaigos.
View moreŠMC yra didžiausias šiuolaikinio meno centras Baltijos šalyse.
View moreTai Užupio dailės galerija, įkurta 1995 m.
View moreNacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus yra vienintelė vieta pasaulyje, kur sukauptas beveik visas įžymiausio lietuvių dailininko, kompozitoriaus, literato ir visuomenės veikėjo kūrybinis palikimas.
View moreMykolo Žilinsko dailės galerija – M. K. Čiurlionio dailės muziejaus filialas Kaune, Nepriklausomybės aikštėje 12. Galerijoje saugoma Mykolo Žilinsko Kaunui nuo 1974 iki 1988 m. padovanota 1683 meno kūrinių kolekcija. Kolekcijai saugoti 1978 m. buvo pastatyta nauja paveikslų galerija K. Donelaičio gatvėje. M. Žilinskui ir toliau dovanojant naujus kūrinius, paaiškėjo, kad reikia naujo galerijos pastato, kuris buvo atidarytas 1989 m. birželio 30 d. Nepriklausomybės aikštėje (archit. Eugenijus Miliūnas, Kęstutis Kisielius, Saulius Juškys). M. Žilinsko dailės galerijos ekspozicijų salė. M. Žilinsko galerijoje eksponuojama: Senovės Egipto dailė, XVII–XX a. Europos taikomoji-dekoratyvinė dailė, XVII–XVIII a. italų tapyba, XIX a. antrosios pusės – XX a. Vakarų Europos tapyba, XX a. pirmosios pusės Baltijos šalių tapyba ir skulptūra. Trys galerijos salės skirtos keičiamoms Lietuvos ir užsienio dailininkų kūrybos parodoms. Prie galerijos įkurtas Šiuolaikinio meno informacijos centras, veikia lektoriumas, kino teatras „Menapilis“, vaikų estetinio lavinimo studija. Galerijoje veikia ekspozicija „Muziejus neregiui“, skirta regos negalią turintiems lankytojams.
View moreNuolatinė ekspozicija atidaryta 1978 m. Ją sudaro 4 skyriai: Pasaulio lietuvių dailės, Šiuolaikinės lietuvių dailės, J. Mačiūno Fluxus kabinetas ir Ay-O bei T. Saito instaliacijos. Galerija organizuoja susitikimus su menininkais, edukacines akcijas vaikams ir jaunimui, rengia parodas.
View more200 kvadratinių metrų moderni erdvė yra viena iš didžiausių ir svarbiausių parodų vietų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, skirta klasikinei, tradicinei fotografijai bei inovatyviems šiuolaikinio meno projektams.
View moreGalerijos veiklos sritys: profesionalių šiuolaikinių Lietuvos menininkų projektų ir parodų organizavimas Lietuvoje ir užsienyje, profesionalių šiuolaikinių užsienio menininkų projektų ir parodų organizavimas Lietuvoje, dalyvavimas tarptautiniuose šiuolaikinio meno projektuose ir parodose.
View more