fbpx

Gidės-kelionių vadovės paslauga
Kelionės - tai nepakartojami nuotykiai, tai įspūdžiai, tai sielos atgaiva. Man gido ir kelionių vadovės darbas - tai nuolatinis bendravimo džiaugsmas, naujų žmonių ir kultūrų pažinimas . Tai kartu ir darbas, ir hobis. Turizme esu jau geras dešimtmetis. Dirbu ištisus metus, rengiu keliones po Europą, Skandinaviją, Baltijos valstybes. Užsakau viešbučius, surandu transportą, pati lydžiu grupes/pavienius asmenis ir vedu ekskursijas lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis.Bendrauju ir susikalbu itališkai, kroatiškai, vokiškai. Suprantu latviškai(pagrindai). Esu kvalifikuota gidė-kelionių vadovė, LTGA(Latvijos turistų gidų asociacija) ir WFTGA (Pasaulio turistų gidų asociacijų federacija) narė. Esu akredituota Belgijoje, Estijoje, Italijoje, Kroatijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Švedijoje. Dirbu ne tik gide ar kelionių vadove, sudarau maršrutus, teikiu informaciją apie viešbučius, autobusus, vietinius gidus pageidaujamoje šalyje.
Dirbu užsienio kalbomis su grupėmis ir pavieniais asmenimis:
kelionių vadovų (Trip Leader) kursai JAV komanijos OAT/GCC
programoje Baltijos šalys+Peterburgas+Kijevas+Maskva+
Kaliningrado sitis+Lenkija.
Exodus(UK) kelionių vadovų-gidų kursai
Labai gerai pažįstu Lietuvą ir dirbu su moksleivių bei suaugusiųjų grupėmis.Organizuoju koncertines keliones su pažintine programa profesionaliems/saviveikliniams kolektyvams.
Organizuoju ir pravedu temines šventes:jau 8 metai esu "Sveika,sese Latvija" ir liaudiškos muzkos šventės "Kaziuk, pagrok man valsų" iniciatorė/vedančioji.
Atlygis pagal susitarimą.Turiu IDV pažymą, išduodu dokumentus.
.


Nuotraukų galerijaParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial