fbpx
Dalintis

Labirintų parkas
Labirintų parkas

Labirintų parkas – tai unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Čia Jūsų laukia begalė pramogų, kurias išbandyti galės visa šeima!

Pagrindiniai parko objektai – Didysis labirintas, Apvalusis ir Lenktynių labirintai, tai vietos, kuriuose žingsniamačiai pasieks Jūsų dienos tikslus bei bus išbandyti orientavimosi įgūdžiai. Parke taip pat rasite veidrodžių ir juostelių labirintus, kuriuose pasisemsite puikių emocijų ir naujų patirčių! Ramesnius pasivaikščiojimus ir susikaupimą mėgstančių lankytojų laukia Energetinis labirintas.

Ekstremalių pojūčių mėgėjams turime NAUJIENŲ! Nuo šiol adrenalino mėgėjai galės džiaugtis ne tik Padangų nusileidimo trasa – parką papildėme naujomis pramogomis: Mini laipynių parku bei, vienintelėmis Lietuvoje, Vandens mūšio baltelėmis!

Mažiausiųjų mūsų parko lankytojų laukia Mini ZOO gyventojai, vairavimo mokyklėlė, vaikiška karuselė, Mini ekskavatorius bei žaidimų aikštelė. Šokinėjimo pagalvė, Mini golfas, Didieji šachmatai, Didysis Jenga ir Didžiosios šaškės, Kreivų veidrodžių kambarys, didžiausias Lietuvoje Topiarų parkas, Šaudykla ir dar daugelis kitų pramogų neleis nuobodžiauti net patiems išrankiausiems parko lankytojams!

Ieškote vietos kur švęsti gimtadienį ar tiesiog pasitiesti pledą ir pasivaišinti savo atsineštomis vaišėmis? Tuomet Pikniko zona – būtent Jums! Jūsų patogumui Labirintų parke veikia ir savitarnos kavinė, kurioje visuomet rasite įvairiam skoniui pritaikytą meniu, bei užkandinė, kuri yra pasiruošusi nuraminti greito maisto mėgėjų pilvukus.


Nuotraukų galerijaParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *