DAR VIENA NAUJIENA ANYKŠČIŲ KRAŠTO LANKYTOJAMS – ANGELŲ KELIAS

 

Pagaliau sulaukėte atostogų ar pasitaikė laisvas savaitgalis? Nedelskite, bet kuo greičiau atvykite į Anykščius! Tik čia galėsite pakeliauti Angelų keliu.
Tai menininkų Osvaldo Neniškio, Marijaus Petrausko, Ritos Matiukaitės-Vasiliauskienės, Indrės Milašiūtės ir kt. kūriniais papuoštas maršrutas, kurį įveikę Angelų muziejuje gausite išskirtinę dovaną.

 

 

 

 

Kviečiame jungtis į kapamatyti.lt grupes:
kapamatyti Lietuva
kapamatyti Lenkija
kapamatyti Latvija
Turizmo paslaugos ir pramogos

 

Iš kurios pusės beatvyktumėte į Anykščius, Jus pasitiks miesto puošmena – neogotikinė Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčia. Užkopę 33 metrus į aukščiausios Lietuvos bažnyčios bokšto apžvalgos aikštelę, pamatysite nuostabią Anykščių apylinkių panoramą ir rasite Angelą, saugantį bažnyčios papėdėje įsikūrusį miestą. Kūrinio autorė – stiklo dailininkė Justė Kamarauskaitė.
Kasoje Jums pasiūlys arba patys paprašykite lankstinuko, kuriame bus parodytas tolimesnis Angelų kelio maršrutas. Jei pirmiau nukeliautumėte į Arklio muziejų, Labirintų parką, „Cosmos” paukščių taką, rašytojos Bronės Buivydaitės muziejų, viešbutį-restoraną „Nykščio namai”, Dainuvos nuotykių slėnį, rašytojo Jono Biliūno sodybą-muziejų ar kavinę „Coffee hill” – ne bėda, lankstinuką gausite ir ten. Surinkus ne mažiau šešis spaudus lankstinuke, apsilankykite Angelų muziejuje. Tuomet gausite dovaną!
Šaltinis: www.anyksciai.lt

 

Taip pat skaitykite:
Anykščiuose atidarytas Ekotakas
Po Veisiejų regioninį parką I
Kur keliauti Lietuvoje su šeima
Kauno apskrities lankytinos vietos

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.