„BAROTI“ GALERIJA

Pradinis » Lankytinos vietos » Galerijos » „BAROTI“ GALERIJA

Address

Aukštoji g. 3, 3A, Klaipėda

GPS

55.706929911831, 21.134412281714


Ekvilibristiškai laviruodama tarp moderniosios klasikos ir šiuolaikinių (nebūtinai postmodernių) meno ieškojimų, BAROTI galerija pristato charakteringo braižo ir autentiško kūrybinio mąstymo autorius. Pastarieji, nepaisant jų kilmės šalies, plėtojamo dailės žanro, žinomumo, t.y. skirtumų, iš esmės esti labai panašūs: savo idėjiniu krūviu, asociatyvia kalba, dėmesiu technikai, profesionalumu, turinio ir formos derme.

Galerija – tai vieta, kur menininkas tampa „matomu“, žinomu ir (neslėpkime) norimu. Įdomiausia, jog visa tai vyksta Klaipėdoje, mieste, anaiptol nepasižyminčiame turtinga meno rinkos dinamika. Viena vertus, tai galime traktuoti kaip privalumą – atvirą erdvę idėjoms realizuoti, tačiau iš kitos pusės, nesant konkurencinės aplinkos, sugebėjimas „išlaikyti kartelę“ virsta iššūkiu. Akivaizdu, jog drąsiai pasitinkamu!

Būti BAROTI galerijos menininku arba bent jau eksponuoti savo kūrybą šioje galerijoje per dvidešimt trejus jos gyvavimo metus tapo prestižo reikalu. Kaip ir pats Baroti vardas, praradęs vien tik savininko ir garsaus Lietuvos keramiko pavardės atitikmenį. Šiandien tai – prekinis ženklas, etiketė, liudijanti kokybę, aukštus standartus, stiprias pozicijas.Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *