fbpx

KLAIPĖDOS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO MUZIEJUS

Address

Kauno g. 6, Klaipėda

GPS

55.69786892752091, 21.16196656349624


Muziejaus tikslas – kad žmonės ne tik sužinotų Klaipėdos apskrities policijos kaip Lietuvos policijos dalies istoriją, bet ir pajustų ją, “prisiliestų”, norintieji – akimirkai taptų policininkais. Muziejus yra gyvas, jame galima matuotis pareigūnų uniformą, fotografuotis, tapti paslaptingu sekliu ar senųjų Klaipėdos krašto kelių “autoinspektoriumi”.

Prie muziejus įkurimo prisidėjo visi Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato padaliniai. Nors dalis eksponuojamų daiktų šiandien kelia šypseną, pareigūnai sunešė lankytojų akims tai, ką išsaugojo, su kuo dirbo, kas buvo kasdienės tarnybos priemonės. Visi eksponatai demonstruoja policijos raidą, rodo kaip nuo Nepriklausomybės metų policija modernėjo ir tobulėjo.

Bendruomenės, moksleiviai, svečiai noriai lankosi Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate. Dabar jame visų laukia ir policijos muziejaus ekspozicija.

Norint užsisakyti ekskursiją Klaipėdos apskrities policijos muziejuje, prašome iš anksto kreiptis į bendruomenės pareigūnus šiai kontaktais:

Jeigu esate iš Klaipėdos +370 700 62099. el.paštas: [email protected]

Iš kitų miestų +370 700 61956, el.paštas: [email protected]Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial