KADAGIŲ SLĖNYJE – DRAUGŲ SUOLELIS

Kadagių slėnio pažintiniame take atsirado naujas suolelis. Toliau nuo pagrindinio tako, tačiau visų pastebimas ir kviečiantis prisėsti. Šis suolelis ypatingas. Ne dėl medienos, iš kurios jis pagamintas. Ne dėl dizaino. Tai suolelis, kuris pastatytas draugui nuo draugų.

Ant draugų suolelio rasite užrašą – „Vaikiukai, gyvenkit kaip norit!”.

 

 

Kviečiame jungtis į kapamatyti.lt grupes:
kapamatyti Lietuva
kapamatyti Lenkija
kapamatyti Latvija
Turizmo paslaugos ir pramogos

„ Mes labai džiaugiamės šia iniciatyva ir vos tik išgirdome pasiūlymą, nedvejodami pritarėme, išrinkome vietą, kuri Draugų suoleliui tinka kaip uogos kadagiui. Norime pasidalinti jautria istorija, kuri šį, rodos, paprastą medinį suolelį daro tokiu ypatingu“ – sakė Kauno marių regioninio parko direkcijos kultūrologė Ramunė Mikitiejeva..

Aurelijus sirgo vėžiu,1,5 metų gydėsi, bet ligos įveikti nepavyko. Jam buvo tik 31 metai. Aurelijaus mama vis kartojo, kad draugai jam buvo kaip šeima. Artėjant metinėms visų pastangų dėka atsirado šis – draugų suoliukas. Draugų suoliuko pavadinimas iškarto prilipo ir visiems patinka. Aurelijus savo draugus vadino vaikiukais ir linkėdavo: „Gyvenkit kaip norit. Ir manau, kad jums pavyks“. Šito palinkėjimo dalį rasite ir ant suoliuko.

Suoliukas didelis, ant jo susėdę vienu metu smagiais prisiminimais gali dalintis daug draugų. Skirtas šis suoliukas visiems Kadagių slėnio lankytojams ir visiems draugams.

„Tikimės, kad Draugų suoliukas bus saugomas ir mylimas visų lankytojų, o ant jo prisėdę draugai dalinsis nuoširdžiomis istorijomis, prisiminimais, svajonėmis – džiaugėsi iniciatyva Parko darbuotojai .

Už Draugų suoliuką AČIŪ sakome visiems Aurelijaus draugams, kurie prisidėjo jį įrengiant, ir Aurelijaus mamai, kurios dėka suoliukas atsirado.

„Gyvenkit kaip norit. Ir manau, kad jums pavyks!“ (Aurelijus)

Parengta pagal www.vstt.lt

Taip pat skaitykite:

Vieta, kur buvo rasta vienintelė Alytaus rajono mumija
Alytaus tvirtovės fortai
Zyplių dvaras
Įspūdžiai iš Sofijos
Akmenų rūžos pažintinis takas
Pakruojo rajono lankytinos vietos

Bookmark the permalink.

Comments are closed.