GERIAUSI VIEŠBUČIAI BIRŠTONE

GERIAUSI VIEŠBUČIAI BIRŠTONE

Šiame straipsnyje aprašyti viešbučiai Birštone bei kitos apgyvendinimo įstaigos, kurios turi ne mažesnį nei 8,7 reitingą bei ne mažiau 190 atsiliepimų booking svetainėje.

Daugiau straipsnių apie geriausius viešbučius rasite čia: GERIAUSI VIEŠBUČIAI

Ką pamatyti Birštono savivaldybėje: Lankytinos vietos Birštone

Žemiau išvardinti geriausi viešbučiai Birštone pagal booking reitingą. Paspaudus ant nuorodos, galėsite peržiūrėti apgyvendinimo vietų užimtumą ir kainas.

Sanatorija Birštone

Medical SPA “Eglės sanatorija” Birštonas 

Gyvenamasis kompleksas ir gydymo centras „Eglės sanatorija Comfort Birštonas“ įsikūręs ant Nemuno kranto žaliuojančiame pušyne.

Sveikatingumo komplekse gydomi nervų sistemos (neurologiniai), kraujotakos sistemos (kardiologiniai), kvėpavimo sistemos (pulmonologiniai), traumatologiniai-ortopediniai, endokrininiai, ginekologiniai, odos (dermatologiniai), inkstų, virškinimo sistemos, judamojo-atramos aparato susirgimai bei kitos ligos.

Svečiai gali lankytis procedūrų centre, kuriame siūlomos kineziterapijos, fizioterapijos, garso ir vaizdo terapijos procedūros bei įvairiausi masažai. Čia taip pat įrengtas baseino ir pirčių kompleksas, sūkurinės vonios, atliekami povandeniniai masažai ir purvo aplikacijos.

Visuose numeriuose yra šaldytuvai, elektriniai virduliai, kabelinės televizijos kanalus rodantys televizoriai, o vonios kambariuose rasite chalatus ir plaukų džiovintuvus. Visose komplekso patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.

Komplekse tris kartus per dieną patiekiami savitarnos valgiai. Svečiams siūlomi įvairūs tradiciniai lietuviški patiekalai, švieži vaisiai ir daržovės, desertai, dietiniai valgiai bei karšti ir šalti gėrimai.

„Eglės sanatorijoje Comfort Birštonas“ taip pat įrengtas bendras poilsio salonas, vaikų žaidimų aikštelė, nemokamos vietos automobiliams. Kauno oro uostas yra už 40 km nuo sveikatingumo komplekso, o Vilniaus tarptautinis oro uostas – už 80 km.

medical spa eglės sanatorija birštonas booking

Viešbučiai Birštone

Vytautas Mineral SPA

Birštone, šalia ežero įsikūrusiame viešbutyje „Vytautas Mineral SPA“ įrengtas SPA centras su sauna, hamamu, vidaus baseinu ir treniruoklių sale. Viešnagės metu galėsite nemokamai naudotis visose patalpose veikiančiu belaidžiu internetu ir teritorijoje esančia automobilių stovėjimo aikštele.

Visuose numeriuose yra kabelinės televizijos kanalus rodantys televizoriai. Iš kai kurių numerių atsiveria ežero ar miesto vaizdai. Vonios kambariuose rasite vonias arba dušus, chalatus, šlepetes ir nemokamus higienos reikmenis.

Viešbutyje įrengta suvenyrų parduotuvė, o registratūra dirba visą parą. Svečiai taip pat kviečiami apsilankyti restorane ir bare.

vytautas mineral spa viešbučiai Birštone

Pušynė

Birštone, už 34 km nuo Kauno įsikūrusiame viešbutyje „Pušynė“ yra SPA centras, terasa, sūkurinė vonia, restoranas, baras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir veikia nemokamas belaidis internetas.

Numeriuose rasite palydovinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, virdulius ir vonios kambarius su chalatais bei šlepetėmis. Kai kurie numeriai įrengti mansardoje.

Viešnagės metu galėsite naudotis visą parą dirbančios registratūros paslaugomis.

pušynį birštonas booking

Domus Hotel

Viešbutis „Domus“ įsikūręs Birštone, ant Nemuno kranto, už 100 metrų nuo Šv. Antano Paduviečio bažnyčios. Šiame nedideliame viešbutyje yra terasa, iš kurios atsiveria vaizdas į upę, ir restoranas „Old Town Grill“.

Numeriuose rasite palydovinės televizijos kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius. Visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas. Dalyje numerių įrengtos svetainės zonos, kuriose galėsite ilsėtis po aktyviai praleistos dienos. Kiekviename numeryje yra vonios kambarys su dušu.

Viešbutyje įrengtos konferencijų salės. „Hotel Domus“ svečiams taikomos nuolaidos netoliese esančiame SPA centre. Automobilius pasistatysite nemokamai netoli viešbučio.

domus hotel booking birštonas

Hotel Audenis

Šis patogiai įrengtas viešbutis įsikūręs Birštono kurorto centre, netoli parko ir Nemuno.

„Audenis“ siūlomi gražioje ir ramioje vietoje įrengti jaukūs bei erdvūs numeriai ir kavinė su židiniu. Visuose kambariuose galėsite nemokamai naudotis internetu.

Viešbučio svečiams pagal pageidavimą rengiami pasiskraidymai oro balionais.

hotel audenis booking birštonas

Apartamentai Birštone

Jaunimo 6

Kauno rajone, Birštone, šalia Birštono muziejaus ir Šv. Antano Paduviečio bažnyčios įsikūrusioje apgyvendinimo įstaigoje „Jaunimo 6“ galėsite nemokamai naudotis belaidžiu internetu ir automobilių stovėjimo aikštele.

Visuose apartamentuose išklotos parketo grindys, yra kabelinės televizijos kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, įrengti vonios kambariai su dušais ir plaukų džiovintuvais, valgomojo zonos bei virtuvėles, kuriose rasite šaldytuvus, virykles ir virdulius.

Paminklas Baliui Sruogai yra už 700 m, Sakralinio meno muziejus – arčiau nei už 1 km., o artimiausias, Kauno, oro uostas įsikūręs už 60 km nuo apgyvendinimo įstaigos „Jaunimo 6“.

jaunimo 6 birštonas booking

Žvėrinčiaus vila

Birštone įsikūrusioje apgyvendinimo įstaigoje „Žvėrinčiaus vila“ apsistoję svečiai gali nemokamai naudotis belaidžiu internetu ir pasistatyti automobilį.

Viešnagės metu taip pat galėsite ilsėtis terasoje.

Be to, apgyvendinimo įstaigos „Žvėrinčiaus vila“ svečiams teikiamos dviračių nuomos paslaugos.

Birštono muziejus yra už 2,1 km nuo viešnagės vietos, o Šv. Antano Paduviečio bažnyčia stovi už 2,3 km. Artimiausias, Kauno, oro uostas įsikūręs už 60 km nuo apgyvendinimo įstaigos „Žvėrinčiaus vila“.

žvėrinčiaus vila birštonas booking

Svečių namai Birštone

Alongės Guest House 

„Alongės“ svečių namai įsikūrę Birštono centre, už 20 metrų nuo populiariosios J. Basanavičiaus alėjos. Tame pačiame pastate esančioje kavinėje veikia nemokamas belaidis internetas.

Visuose šiltomis spalvomis dekoruotuose, palėpėje įrengtuose „Alongės“ numeriuose yra kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, svetainės zonos, šaldytuvai, elektriniai virduliai, indai ir įrankiai. Vonios kambariuose rasite dušus, nemokamus higienos reikmenis ir rankšluosčius.

Svečiai kviečiami pagurkšnoti gėrimų bare ir apsilankyti pirmame aukšte esančioje picerijoje. Apylinkėse galėsite paslidinėti arba paplaukioti baidarėmis, o automobilius pasistatysite nemokamoje aikštelėje. Pageidaujantiems taip pat teikiamos automobilių nuomos paslaugos.

Už 190 metrų nuo svečių namų teka Nemunas. Vilniaus oro uostas yra už 80 km.

Alongės Guest House booking birštonas

Vila Klasika

Svečių namai „Vila Klasika“ įsikūrę Birštone, už 400 metrų nuo Šv. Antano Paduviečio bažnyčios ir už 800 metrų nuo Birštono muziejaus. Viešnagės metu galėsite ilsėtis terasoje ir nemokamai naudotis belaidžiu internetu bei pasistatyti automobilius. Svečių namai įrengti 2015 m. pastate, už 500 metrų nuo Birštono sakralinio meno muziejaus ir už 1 km nuo paminklo Baliui Sruogai. Svečių namuose siūlomi ir šeimoms pritaikyti numeriai.

Numeriuose yra kabelinės televizijos kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, virduliai, rašomieji stalai, drabužių spintos ir vonios kambariai su dušais, plaukų džiovintuvais bei nemokamais higienos reikmenimis.

Svečiams patiekiami sotieji angliški (airiški) pusryčiai.

Artimiausias, Kauno, oro uostas įsikūręs už 68 km. Pageidaujantiems teikiamos nemokamos pervežimo į ir iš oro uosto paslaugos.

vila klasika birštonas booking

Vila Liepa

Birštone, už 60 metrų nuo centrinės Basanavičiaus aikštės ir už 180 metrų nuo Nemuno įsikūrusiuose svečių namuose „Vila Liepa“ veikia nemokamas belaidis internetas. Automobilius nemokamai pasistatysite nuosavoje aikštelėje.

Numeriuose rasite vonios kambarius su dušais, tualetais, nemokamais higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais ir kabelinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius.

Viešnagės metu galėsite naudotis bendra virtuve su valgomojo zona.

vila liepa booking

Birštono Banginukas

Birštone, už 200 metrų nuo Šv. Antano Paduviečio bažnyčios, įsikūrusiuose svečių namuose „Birštono Banginukas“ veikia nemokamas belaidis internetas. Vietos automobiliams nemokamos.

Netoliese yra Birštono muziejus, Sakralinio meno muziejus, paminklas Baliui Sruogai ir kitos populiarios lankytinos vietos. Kauno oro uostas yra už 68 km.

birštono banginukas booking

Kiti viešbučiai Birštone žemėlapyje.Booking.com