GERIAUSI VIEŠBUČIAI DRUSKININKUOSE

GERIAUSI VIEŠBUČIAI DRUSKININKUOSE

Šiame straipsnyje aprašyti viešbučiai Druskininkuose bei kitos apgyvendinimo įstaigos, kurios turi ne mažesnį nei 8,9 reitingą bei ne mažiau 200 atsiliepimų booking svetainėje.

Daugiau straipsnių apie geriausius viešbučius rasite čia: GERIAUSI VIEŠBUČIAI

Ką pamatyti Druskininkų savivaldybėje: KĄ PAMATYTI DRUSKININKUOSE

Viešbučiai Druskininkuose

UPA Medical SPA

Viešbutis „UPA Medical SPA“ įsikūręs idiliškoje, pušų ir ežero apsuptoje Druskininkų vietoje. Viešbučio sveikatingumo ir poilsio centre siūloma daugiau nei 100 terapinių ir SPA procedūrų. Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti pirčių zonoje ir baseine.

Visuose numeriuose rasite kabelinės televizijos kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, virdulius, chalatus ir šlepetes. Dalyje numeryje įrengtos svetainės zonos, kuriose galėsite pailsėti po užimtos dienos.

Restorane patiekiami savitarnos valgiai ir siūlomi iš valgiaraščio pasirenkami patiekalai. Pirčių zonoje rasite suomišką, rusišką ir garų pirtis, sūkurinę vonią bei vertikalią vonią. Svečiams siūlomos tokios procedūros ir patogumai kaip masažai, terapinės ir vertikalios vonios, individualūs ar grupiniai kineziterapijos užsiėmimai, druskų bei poilsio kambariai. Viešbutyje taip pat galima užsisakyti daktaro konsultacijas, diagnostiką ir firminį neuro-ortopedinį testą.

Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas. Automobilius nemokamai pasistatysite privačioje aikštelėje.

upa medical spa druskininkai viešbučiai booking

Grand SPA Lietuva Serviced Apartments Dzūkija

Aptarnaujamų apartamentų kompleksas „Grand SPA Lietuva Dzūkija“ įsikūręs Druskininkų kurorto centre. Svečiams čia siūloma apsistoti stilinguose apartamentuose su oro kondicionieriais, naudotis nemokamu belaidžiu internetu ir lankytis SPA bei sveikatingumo centre su baseinu.

Visuose apartamentuose rasite palydovinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, virtuvėles, saulėtus balkonus ir vonios kambarius su chalatais bei šlepetėmis. Svečiai gali be jokių apribojimų lankytis komplekso vandens pramogų parke.

Viešnagės metu galėsite lankytis saunoje ir garų pirtyje, užsisakyti profesionalų masažą bei pažaisti boulingą. Vaikams įrengtas žaidimų kambarys.

Maistą galėsite ruošti savo apartamentų virtuvėlėje. Bare siūlomi įvairiausi gėrimai. Komplekse patiekiami mokami pusryčiai.

„Grand SPA Lietuva Dzūkija“ registratūra dirba visą parą, komplekse įrengta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Už 300 metrų tyvuliuoja Drusonio ežeras. Per 2 minutes iš „Grand SPA Lietuva Dzūkija“ nueisite iki artimiausios autobusų stotelės, o per 5 minutes – iki teniso kortų.

Grand SPA Lietuva Serviced Apartments Dzūkija booking

Viešbutis Simpatija

Populiariojo Druskininkų kurorto centre įsikūrusiame 3 žvaigždučių viešbutyje „Simpatija“ siūloma apsistoti klasikiniuose numeriuose, kuriuose veikia nemokamas belaidis internetas ir įrengti atskiri vonios kambariai su šildomomis grindimis.

Pro numerių langus atsiveria gražūs Druskininkų vaizdai. Visuose numeriuose rasite rašomuosius stalus ir palydovinius kanalus rodančius skystųjų kristalų televizorius, o kai kuriuose – balkonus.

Apgyvendinimo įstaigos kavinėje yra vasarą veikianti lauko terasa ir tiekiami europietiški patiekalai bei aromatinga kava.

Viešbutis „Simpatija“ įsikūręs ramioje miesto centro pėsčiųjų alėjoje, už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo Druskininkų sveikatingumo kompleksų, vandens pramogų parko, savitarnos užkandinių ir restoranų. Iki keltuvo, kuriuo pasieksite žiemos pramogų kompleksą „Snow Arena“, nueisite per 5 minutes, o Druskonio ežeras – už 100 metrų.

Automobilius galėsite pasistatyti nemokamoje viešoje aikštelėje, kuri stebima vaizdo kameromis.

Viešbutis Simpatija booking

Art Hotel

Trijų žvaigždučių viešbutis „Art“ įsikūręs Druskininkų centre, vos už 200 metrų nuo viešo paplūdimio. Svečiams čia siūloma apsistoti elegantiškuose numeriuose ir nemokamai naudotis visame pastate veikiančiu belaidžiu internetu bei vietomis automobiliams.

Visose skoningai įrengtose „Art Hotel“ studijose ir apartamentuose, kuriuose gausu saulės šviesos, rasite kabelinės televizijos kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius ir vonios kambarius su dušais, plaukų džiovintuvais bei nemokamų higienos reikmenų rinkiniais, o viršutiniuose aukštuose įrengtuose numeriuose – balkonus. Pro numerių langus atsiveria miesto vaizdai.

Daugumoje „Art Hotel“ apartamentų ir studijų yra virtuvėlės, o kai kuriuose – mikrobangų krosnelės. Kiekviename numeryje rasite nemokamos arbatos ir mokamą mini barą. Svečiams kasdien ruošiami lengvieji pusryčiai.

Paprašę gausite lygintuvą. Už papildomą mokestį galėsite užsisakyti pervežimo paslaugas bei išsinuomoti automobilį.

Art Hotel booking

Goda Hotel & Spa

Keturių žvaigždučių viešbutis „Goda“ įsikūręs ramioje, žalumos kupinoje Druskininkų dalyje, už 1,2 km nuo miesto centro. Svečiams siūloma apsistoti klasikinio stiliaus numeriuose ir naudotis nemokamu belaidžiu internetu. SPA centre įrengta garų pirtis, sauna ir nemokamai siūlomi viso kūno aliejai.

Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai, palydovinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai, elektriniai virduliai ir seifai. Vonios kambariuose rasite dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamus higienos reikmenis. Iš kai kurių numerių atsiveria sodo vaizdai.

Viešbutyje įrengtos bagažo ir slidinėjimo įrangos saugyklos, o registratūra dirba visą parą. Svečiai taip pat laukiami grožio salone, kuriame atliekami masažai ir įrengtas soliariumas. „Goda“ savitarnos užkandinėje patiekiami nemokami savitarnos pusryčiai bei ruošiami europietiški ir lietuviški valgiai, kuriais galėsite mėgautis terasoje.

Goda Hotel & Spa booking

Grand SPA Lietuva Hotel Lietuva

Druskininkų kurorte įsikūrusiame viešbutyje „Grand SPA Lietuva Hotel Lietuva“ įrengtas vandens pramogų parkas ir numeriai su kabelinius kanalus rodančiais televizoriais. Čia apsistoję galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu ir mėgautis įvairiausiomis procedūromis SPA centre.

Elegantiškuose klasikinio interjero numeriuose yra vonios kambariai, kuriuose rasite dušus ir plaukų džiovintuvus.

„Grand SPA Lietuva Hotel Lietuva“ svečiai už papildomą mokestį gali pažaisti sieninį, tenisą ir boulingą, pasikaitinti saunoje ar pagulėti sūkurinėje vonioje. Viešnagės metu taip pat galėsite paplaukioti baseine.

Viešbutyje rasite masažo kabinetą ir grožio saloną, odontologijos kliniką bei daugybę restoranų ir barų.

Už 350 metrų teka Nemunas, o už 300 metrų tyvuliuoja Druskininkų ežeras. Per 2 minutes nueisite iki artimiausios autobusų stotelės.

Viešbučio restorane ruošiami tarptautiniai valgiai, Rytais svečiams patiekiami savitarnos pusryčiai.

Grand SPA Lietuva Hotel Lietuva

 Galia

3 žvaigždučių viešbučių kompleksas „Galia“ įsikūręs ramioje Druskininkų centro vietoje. Viešbutį sudaro 3 pastatai – Vita, Tomas ir Aistė.

Pastatai įsikūrę netoli vienas nuo kito – Maironio g. 3, Dabintos g. 3 ir Dabintos g. 4. Viešbutyje siūlomi patogūs ir erdvūs kambariai, taip pat 4 asmenims skirti šeimyniniai numeriai. Viešbučio kavinėje galėsite pasimėgauti gardžiais patiekalais, čia taip pat yra konferencijų salė. Atsipalaiduoti svečiams siūloma baseine, sūkurinėje vonioje ir saunoje. Greta viešbučių yra automobilių stovėjimo vietos, siūlomos pervežimo paslaugos.

Galia druskininkai booking

Hotel Violeta

Viešbutis „Violeta“ įsikūręs Druskininkų kurorto centre, Nemuno pakrantėje. Šiame augalijos apsuptame viešbutyje svečiams siūloma naudotis automobilių stovėjimo aikštele bei lankytis SPA ir sveikatingumo centre.

Klasikinio interjero „Violetos“ numeriuose su kilimais išklotomis grindimis veikia nemokamas belaidis internetas, yra televizoriai, telefonai ir vonios kambariai su šildomomis grindimis, plaukų džiovintuvais bei higienos reikmenimis.

Savitarnos pusryčiai pateikiami įvairius valgius siūlančiame restorane. Vasarą maistu galėsite pasimėgauti terasoje gėrėdamiesi Nemuno vaizdu. Viešbutyje taip pat yra baras, kuriame tiekiami gėrimai.

Norėdami atsipalaiduoti apsilankykite „Violetos“ saunoje ir sūkurinėje vonioje, o aktyvų poilsį mėgstantiems svečiams siūloma paplaukioti „Draugystės“ sveikatingumo komplekso vidaus ir lauko baseinuose ar pažaisti tenisą.

hotel violeta booking

SPA VILNIUS Druskininkai

Populiaraus Lietuvos SPA kurorto, Druskininkų, centre įsikūrusiame 4 žvaigždučių viešbutyje „SPA Vilnius Druskininkai“ įrengtas SPA centras bei elegantiški numeriai su balkonais ir plokščiaekraniais televizoriais.

Visuose stilingais baldais apstatytuose ir šiltomis spalvomis dekoruotuose „SPA Vilnius Druskininkai“ numeriuose rasite vonios kambarius su chalatais. Kai kuriuose numeriuose įrengtos svetainės erdvės.

SPA centre siūloma leisti laiką vidaus mineralinio vandens baseine, saunose bei mėgautis įvairiomis veido ir kūno priežiūros procedūromis. Visą parą dirbančios registratūros darbuotojai gali padėti išsinuomoti dviračius bei pasirūpinti skalbimo paslaugomis.

Viešbučio restorane patiekiami savitarnos pusryčiai ir tarptautiniai valgiai. Kavinėje – bare „Atlantida“ siūlomi įvairūs gėrimai ir užkandžiai.

„SPA Vilnius Druskininkai“ įsikūręs šalia Druskininkų pėsčiųjų alėjos. Automobilius galėsite pasistatyti nemokamoje viešbučio aikštelėje.

SPA VILNIUS Druskininkai

Regina

Klasikinio stiliaus viešbutis „Regina“ įsikūręs vos už 150 m nuo vandens pramogų parko ir už 200 m nuo sveikatingumo komplekso „Druskininkai“. Iki miesto centro nueisite tik per 1 min.

Visuose viešbučio numeriuose yra plokščiaekraniai televizoriai ir darbo stalai, o vonios kambariuose su voniomis rasite rankšluosčius, higienos reikmenų ir plaukų džiovintuvus. Kai kuriuose numeriuose rasite oro kondicionierius, šaldytuvus ir virdulius su puodeliais. Dalis numerių yra su balkonais.

Viešbutyje svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Mažiesiems įrengtas vaikų žaidimų kampelis.

Viešbučio restorane-bare ruošiami europietiškos virtuvės patiekalai, kuriais mėgautis siūloma jaukiame valgomajame arba lauko terasoje.

Viešbučio registratūra dirba visą parą. Netoliese yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė (vietų skaičius ribotas, rezervacijos negalimos).

regina druskininkai

Apartamentai Druskininkuose

Asian Magnolia Boutique Apartments

Šie apartamentai įrengti Druskininkų centre. Viešnagės metu galėsite nemokamai naudotis belaidžiu internetu. Iš „Asian Magnolia Boutique Apartments“ greitai nueisite iki parkų, dviračių takų, Nemuno pakrantės ir įvairių vietinių restoranų.

Visuose apartamentuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai ir virtuvės, kuriose galėsite ruošti maistą. Apartamentai turi balkonus, iš kurių atsiveria sodo vaizdai.

Tiek „Lynų kelio“ keltuvą, tiek Druskininkų vandens pramogų parką rasite už 600 metrų nuo „Asian Magnolia Boutique Apartments“.

Asian Magnolia Boutique Apartments

Nikolas Apartamentai – Birstono 7

Alytaus rajone, Druskininkuose, įsikūrusiuose apartamentuose „Nikolas Apartamentai – Birstono 7“ įrengtas kiemelis ir oro kondicionierius. Žiemos pramogų kompleksas „Snow Arena“ yra už 6 km. Viešnagės metu galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu ir vietomis automobiliams.

Šiuose apartamentuose rasite 2 miegamuosius, palydovinės televizijos kanalus rodantį plokščiaekranį televizorių, virtuvėlę su mikrobangų krosnele ir šaldytuvu, skalbimo mašiną bei 2 vonios kambarius su bidė.

Vaikams skirta žaidimų aikštelė. Apgyvendinimo įstaigoje „Nikolas Apartamentai – Birštono 7“ nuomojami dviračiai.

Druskininkų vandens pramogų parkas yra už 2,9 km.

Nikolas Apartamentai - Birstono 7

Agneta Apartamentai

Pagrindinėje Druskininkų senamiesčio aikštėje įsikūrę „Agneta Apartamentai“ siūlo apgyvendinimą be maitinimo moderniuose ir elegantiškuose dviaukščiuose apartamentuose. Juose veikia nemokamas belaidis internetas, yra gerai įrengtos virtuvės.

„Agneta Apartamentai“ įrengti per 2 restauruoto pastato aukštus, šalutinėje gatvėje tarp miesto stačiatikių bažnyčios ir Nemuno kranto.

Visuose apartamentuose yra erdvios svetainės su kampinėmis miegamosiomis sofomis ir plokščiaekraniai televizoriai su kabeline televizija. Gerai įrengtose apartamentų virtuvėlėse yra valgomojo stalai.

Mediniai laiptai kyla į miegamuosius, kuriuose yra patogios didelės (karalienės) lovos, drabužinės ir vonios kambariai su plaukų džiovintuvais.

Agneta Apartamentai

SoulHouse apartments

Druskininkuose, už 1 km nuo žiemos sporto centro „Snow Arena“ ir už 300 metrų nuo sveikatingumo ir poilsio centro „Aqua“, įsikūrusioje apgyvendinimo įstaigoje „SoulHouse apartments“ veikia nemokamas belaidis internetas.

Visi apartamentai įrengti su balkonais ir yra išsidėstę trečiame 5 aukštų pastato aukšte. Juose yra oro kondicionieriai, svetainės ir valgomojo zonos. Apartamentų virtuvėse rasite indaploves, orkaites, virykles, šaldytuvus, kavos virimo aparatus bei virdulius. Visuose apartamentuose yra vonios kambariai su nemokamais higienos reikmenimis ir plaukų džiovintuvais. Rankšluosčiai suteikiami.

SoulHouse apartments

Violetos Lux Apartamentai

Druskininkuose įsikūrusiuose apartamentuose „Violetos Lux“ atsiveria miesto vaizdai ir veikia nemokamas belaidis internetas. Teritorijoje rasite nemokamų vietų automobiliams. Žiemos pramogų kompleksas „Snow Arena“ yra už 3,7 km.

Visuose apartamentuose yra virtuvės su mikrobangų krosnelėmis ir šaldytuvais, palydovinės televizijos kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, lyginimo įranga, rašomieji stalai, svetainės erdvės su miegamosiomis sofomis, viryklės bei virduliai.

Druskininkų vandens pramogų parkas yra už 200 metrų.

Violetos Lux Apartamentai

Žemyna Apartmentai

„Žemynos“ svečiai kviečiami apsistoti Druskininkų centre įsikūrusiuose ir patiems gamintis maistą pritaikytuose ekologiškuose apartamentuose su geoterminiu šildymu. Belaidis internetas ir nuosava automobilių stovėjimo aikštelė – nemokami.

Visuose elegantiškuose, natūraliomis medžiagomis dekoruotuose apartamentuose su mediniais rankų darbo baldais yra plokščiaekraniai televizoriai, o kai kuriuose – balkonai ir lauko baldai. Virtuvėlėse rasite šaldytuvus bei maisto ruošimo reikmenis, o vonios kambariuose – dušus ir rankšluosčius.

„Žemynos“ svečiams taikomos nuolaidos vandens pramogų parke ir slidinėjimo komplekse „Snow Arena“.

Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti sode ir naudotis kepsninėmis. Už 50 metrų nuo apartamentų driekiasi populiarioji Vilniaus alėja. Druskininkų vandens pramogų parkas yra už 400 metrų, o „Snow Arena“ – už 3,5 km.

Žemyna Apartmentai

Inga Vacation House

Apartamentai „Inga Vacation House“ įsikūrę Alytaus apskrityje, Druskininkuose, už 1,5 km nuo žiemos pramogų centro „Snow Arena“, už 400 metrų nuo poilsio ir sveikatinimo centro „Aqua“ bei už 200 metrų nuo Druskonio ežero. Apsistoję čia galėsite ilsėtis terasoje, grožėtis miesto vaizdais bei nemokamai naudotis visose patalpose veikiančiu belaidžiu internetu.

Visuose numeriuose yra palydovinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai ir virtuvėlės su šaldytuvais bei viryklėmis, o kai kuriuose – svetainės erdvės ir (arba) terasos. Svečiams suteikiami rankšluosčiai ir patalynės užvalkalai.

Inga Vacation House

Ursula Royal Apartments

Elegancija dvelkiantys apartamentai „Ursula Royal Apartments“ įsikūrę Druskininkų centre šalia pagrindinės miesto turgavietės, kurioje ištisus metus galima įsigyti šviežių vaisių ir daržovių. Svečiai galės naudotis nemokamu belaidžiu internetu ir automobilių stovėjimo aikštele.

Apartamentai elegantiškai apipavidalinti žemės spalvomis. Kiekviename numeryje yra svetainės zona, kabelinės televizijos kanalus rodantis televizorius bei vonios kambarys su vonios reikmenimis, skalbimo mašina ir džiovykle.

Kiekviename numeryje yra virtuvėlė, kurioje yra viryklė, šaldytuvas ir indaplovė. Pavalgyti galėsite valgomojo zonoje. Svečiai taip pat gali naudotis lauko kepsnine.

Už 3,5 km nuo „Ursula Royal Apartments“ pasieksite populiariąją slidinėjimo trasą „Snow Arena“, kurioje galite saugojimui nemokamai palikti slides.

Ursula Royal Apartments

Svečių namai Druskininkuose

ViLaima

Svečių namai „ViLaima“ įsikūrę miesto centre, už 500 metrų nuo Nemuno. Čia įrengti šviesūs, jaukaus interjero numeriai. Automobilius galėsite pasistatyti nemokamose privačiose vietose.

Visuose numeriuose yra balkonai su vaizdu į sodą. Čia taip pat rasite kabelinės televizijos kanalus rodančius televizorius, šaldytuvus ir elektrinius virdulius.

„ViLaima“ yra ramioje vietoje, už 5 min. kelio pėsčiomis nuo vandens parko ir prekybos centro. Žiemos pramogų kompleksas „Snow Arena“ yra už 2,5 km.

vilaima druskininkai booking

Greta

Netoli nuo Nemuno įsikūrusiuose svečių namuose „Greta“ siūloma apsistoti jaukiuose numeriuose, kuriuose yra ortopediniai „Dormeo“ čiužiniai bei veikia nemokamas belaidis internetas. Atstumas nuo „Gretos“ iki populiariųjų SPA centrų – 600 metrų.

Šiltomis spalvomis apipavidalintuose „Gretos“ numeriuose rasite vonios kambarius ir palydovinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius.

Svečių namuose yra restoranas, kuriame patiekiami europietiški valgiai ir savitarnos pusryčiai. Pasimėgauti viena kita taure gėrimo galėsite bare, o pailsėti – žiemos sode.

Per 3 minutes iš svečių namų nueisite iki vandens pramogų parko ir miesto centro. Automobilius galėsite pasistatyti nemokamoje aikštelėje. Už 1,5 km yra žiemos sporto kompleksas „Snow Arena“. Šalia svečių namų įrengta slidinėjimo įrangos saugykla bei vaškavimo namelis.

Svečiams suteikiamos nuolaidos netoliese įsikūrusiame vandens pramogų parke.

greta booking drsukininkai

Guest House Milda

Trijų žvaigždučių svečių namai „Milda“ įsikūrę Druskininkų kurorte, už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo miesto centro. Svečiams siūloma apsistoti numeriuose su televizoriais.

Elegantiškai apipavidalintų ir mediniais baldais apstatytų svečių namų „Milda“ numerių interjere dominuoja šiltos spalvos. Visuose numeriuose yra vonios kambariai su dušais, šaldytuvai, mikrobangų krosnelės ir elektriniai virduliai.

„Mildos“ svečiams suteikiamos nuolaidos apsilankymui keliose vietinėse įstaigose.

Per 4 minutes automobiliu nuvažiuosite iki „One“ nuotykių parko. Vandens pramogų parkas yra už 1,9 km.

Guest House Milda

Vila Arnika

Apgyvendinimo įstaiga „Vila Arnika“ su restoranu įsikūrusi Druskininkuose, už 1 minutės kelio pėsčiomis nuo Druskonio ežero. Visose patalpose galima nemokamai naudotis belaidžiu internetu.

Numeriuose rasite plokščiaekranius televizorius, spintas, rašomuosius stalus ir vonios kambarius su dušais bei nemokamais higienos reikmenimis. Iš kai kurių viršutinio aukšto numerių išeisite į balkonus. Svečių patogumui bendroje virtuvėje – šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, elektrinis virdulys, viryklė ir virtuvės reikmenys.

Restorane „Forto Dvaras“ svečiams taikomos nuolaidos. Šiame restorane įrengta alaus darykla, o iš anksto susitarus rengiamos mokamos ekskursijos ir degustacijos.

Už 900 metrų yra Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA, o už 4,2 km – žiemos pramogų kompleksas „Snow Arena“.

Vila Arnika

Guest House Eurista

Svečių namai „Eurista“ įsikūrę Druskininkuose, už 50 metrų nuo populiariojo vandens pramogų parko. Numeriuose rasite kabelinės televizijos kanalus rodančius televizorius ir elektrinius virdulius.

Daugumoje svečių namų „Eurista“ numerių yra svetainės erdvės su sofomis ir šaldytuvais.

Svečiams teikiamos pervežimo į Vilniaus oro uostą paslaugos ir organizuojamos dienos ekskursijos po miestą. Šalia svečių namų rasite nemokamų vietų automobiliams.

Svečių namai „Eurista“ įsikūrę ramioje vietoje, už 200 metrų nuo populiariojo nuotykių parko „One“. Druskininkų prieplauka yra už 200 metrų, o artimiausias prekybos centras – vos už 40 metrų. Druskininkų slidinėjimo areną su keltuvais rasite už 100 metrų.

Guest House Eurista

Family house

Apgyvendinimo įstaiga „Family House“ įsikūrusi Druskininkuose, už 2,8 km nuo žiemos pramogų komplekso „Snow Arena“. Iki miesto centro automobiliu nuvažiuosite per 5 min.

Erdviuose „Family House“ numeriuose su balkonais rasite virtuvėles su šaldytuvais, viryklėmis ir virduliais, rankšluosčių, patalynės užvalkalų, plaukų džiovintuvus bei kabelinės televizijos kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius.

Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti bendroje svetainės zonoje, išsinuomoti lauko kepsnines ar dviračius, skaityti knygas, naudotis bendra virtuve su kavos virimo aparatu bei nemokama kava ir arbata, kuria galima mėgautis terasoje arba pavėsinėje.

Vaikams skirta žaidimų aikštelė. Apgyvendinimo įstaigoje „Family House“ įrengta mokama sauna.

Family house druskininkai booking

SAKÀ Vacation House

Atostogų namai „Sakà“ įsikūrę už 15 minučių kelio pėstute nuo Druskininkų centro, vandens pramogų parko ir SPA bei sveikatingumo centro „Druskininkai“. Svečiams čia siūloma apsistoti šiuolaikiškai apipavidalintuose išskirtinio dizaino numeriuose, kuriuose veikia nemokamas belaidis internetas.

Šviesiuose ir šiuolaikiškuose „Sakà“ numeriuose, kurių interjerą puošia Druskininkų legendose minimi simboliai, yra plokščiaekraniai LED televizoriai ir vonios kambariai su voniomis arba dušais. Pro visų numerių langus matosi žaliuojantis sodas.

Viešnagės metu galėsite ilsėtis skaitydami knygas bendroje svetainėje arba gurkšnodami kavą terasoje bei naudotis kepsninėmis, dviračių nuomos paslaugomis ir bendra virtuve, kurioje rasite kavos virimo aparatą, nemokamos kavos bei arbatos. Vaikai galės smagiai leisti laiką erdvioje žaidimų aikštelėje. Savininkai mielai suteiks informacijos apie Druskininkus ir užsakys pervežimo į oro uostą ar stotį paslaugas. Svečiai gali naudotis plaukų džiovintuvais, lyginimo įranga ir išsinuomoti šiaurietiško ėjimo lazdas.

Už 1,5 km nuo „Sakà“ yra Druskininkų autobusų stotis, už 1 km – artimiausias lietuviškų patiekalų restoranas, o už 800 metrų – viešas paplūdimys. Atstumas iki sporto komplekso su krepšinio ir futbolo aikštelėmis bei teniso kortais – 300 metrų. Už 4,6 km nuo atostogų namų „Sakà“ įsikūręs žiemos sporto centras „Snow Arena“.

SAKÀ Vacation House booking

The House

Druskininkuose, už 800 metrų nuo Druskininkų vandens pramogų parko įsikūrusiuose svečių namuose „The House“ veikia nemokamas belaidis internetas. Visuose numeriuose yra kabelinius kanalus rodantys televizoriai, o daugumoje – baldais apstatyti balkonai, iš kurių matosi ežeras.

Čia taip pat rasite vonios kambarius su dušais ir patalynės užvalkalus.

„The House“ įrengta terasa, restoranas ir vaikų žaidimų aikštelė.

Svečių namai įsikūrę už 3 km nuo uždarų slidinėjimo trasų komplekso „Snow Arena“.

The House druskininkai booking

Love Island 2

Svečių namai „Meilės sala 2“ įsikūrę šalia Nemuno, už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo senamiesčio. Svečiai kviečiami atsipalaiduoti saunoje ir apsistoti šviesiuose, pastelinėmis spalvomis dekoruotuose numeriuose, kuriuose veikia nemokamas belaidis internetas bei įrengtos virtuvėlės.

Visuose numeriuose rasite mikrobangų krosneles ir elektrinius virdulius. Svečiams taip pat siūlomi kambariai su balkonais ir dviejų aukštų numeriai.

Viešnagės metu galėsite naudotis sode pastatytomis kepsninėmis ir atsipalaiduoti bendrame kambaryje, kuriame galima pažaisti biliardą bei stalo tenisą. Svečių namuose taip pat nuomojami dviračiai ir įrengta vaikų žaidimų aikštelė. „Meilės sala“ bendradarbiauja su už 1 km esančiu restoranu, kuriame pageidaujantiems patiekiami pusryčiai.

Svečių namų darbuotojai gali pasirūpinti pervežimo paslaugomis. Automobilius nemokamai pasistatysite nuosavoje aikštelėje. Vandens pramogų parkas yra už 1,6 km, o autobusų stotis – už 1,9 km. Grūto parkas, kuriame eksponuojamos sovietinės skulptūros, automobiliu pasiekiamas per 20 minučių.

Love Island 2 booking

Svečių namai Vakaras

Svečių namai „Vakaras“ įsikūrę Druskininkuose, už 5 km nuo žiemos pramogų komplekso „Snow Arena“ ir už 1,1 km nuo Druskininkų vandens pramogų parko. Čia apsistoję svečiai gali leisti laiką terasoje ir naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Automobilį siūloma pasistatyti nemokamai. Šiuose svečių namuose galima rinktis numerius šeimoms.

Visuose numeriuose yra virduliai ir palydovinės televizijos kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai.

Svečių namuose „Vakaras“ taip pat galėsite pažaisti stalo tenisą ir biliardą.

Svečių namai Vakaras booking

Mineraliniai Apartamentai

Svečių namai „Mineraliniai Apartamentai“ įsikūrę Druskininkų pakraštyje, šalia už 1 km nuo miesto centro ošiančio vešlaus pušyno. Čia siūloma apsistoti pastelinėmis spalvomis apipavidalintuose erdviuose numeriuose, kuriuose veikia nemokamas belaidis internetas.

Visuose mediniais baldais apstatytuose nepralaidžiuose garsui erdviuose „Mineralinių Apartamentų“ numeriuose rasite palydovinius kanalus rodančius televizorius ir vonios kambarius su šildomomis grindimis bei dušais, o daugumoje – svetainių zonas su krėslais.

Svečių namuose yra bendra virtuvė su valgomojo zona, kurioje patiekiami pusryčiai. Brangius savo daiktus galėsite palikti saugoti svečių namų seife.

Už 350 metrų nuo „Mineralinių Apartamentų“ teka Nemunas, už 1 km įsikūręs Druskininkų vandens pramogų parkas ir sveikatingumo centras, o už 4 km – visus metus veikiantis slidinėjimo ir snieglenčių sporto centras „Snow Arena“. Svečiams suteikiamos nuolaidos „Snow Arenoje“ ir sveikatingumo centre „Druskininkų gydykla“.

Guest House Senasis Pastas

Svečių namai „Senasis Paštas“ įsikūrę Druskininkų centre, vos už 50 metrų nuo Druskonio ežero. Svečiams čia siūloma apsistoti numeriuose su kabelinius kanalus rodančiais televizoriais bei naudotis nemokamu internetu.

Stilingų klasikinio interjero numerių sienos dekoruotos šiltomis pastelinėmis spalvomis. Visuose numeriuose yra elektriniai virduliai ir šaldytuvai, taip pat vonios kambariai su dušais.

Svečiams kasryt nemokamai patiekiamos karštos bandelės.

Per 5 minutes pėsčiomis nueisite iki centrinės autobusų stoties, o per 3 minutes automobiliu nuvažiuosite iki pramogų parko „One“.

Guest House Senasis Pastas

Draugų namai

Apgyvendinimo įstaiga „Draugų namai“ įsikūrusi Druskininkų centre, už 150 metrų nuo Druskonio ežero. Šiuose unikalaus išplanavimo svečių namuose vandens kaitinimui ir numerių apšildymui naudojama saulės energija. Apsistoję čia galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu.

Pirmame aukšte įrengti numeriai yra su atskirais įėjimais. Paprasto šiuolaikinio skandinaviško stiliaus numeriuose rasite vonios kambarius su dušais ir kabelinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius.

„Draugų namų“ svečiams įrengta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, už papildomą mokestį teikiamos dviračių nuomos paslaugos.

Šie svečių namai yra už 400 metrų nuo Druskininkų vandens parko bei už 900 metrų nuo miesto autobusų stoties. Atstumas nuo „Draugų namų“ iki ištisus metus veikiančio slidinėjimo ir snieglenčių sporto kurorto „Sniego arena“- 3,5 km.

Draugų namai booking

#draugunamai

Druskininkuose, už 4,4 km nuo „Snow“ arenos ir už mažiau nei 1 km „Snow“ arenos keltuvo įsikūrusioje apgyvendinimo įstaigoje „#draugunamai“ veikia nemokamas belaidis internetas. Iki Druskininkų vandens parko nueisite per 12 minučių. Visuose numeriuose yra palydovinės televizijos kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai.

Visuose numeriuose yra balkonai, vonios kambariai su dušais ir nemokamais higienos reikmenimis bei rašomieji stalai.

„#draugunamai“ svečiai galės važinėtis dviračiais ir užsiimti kitomis pramogomis Druskininkuose.

#draugunamai

Kiti viešbučiai Druskininkuose žemėlapyje.

Booking.com