GERIAUSI VIEŠBUČIAI ŠVENTOJOJE

GERIAUSI VIEŠBUČIAI ŠVENTOJOJE

Šiame straipsnyje aprašyti viešbučiai ir kitos apgyvendinimo įstaigos Šventojoje, kurios turi ne mažesnį nei 8,7 reitingą bei ne mažiau 100 atsiliepimų booking svetainėje.

Daugiau straipsnių apie geriausius viešbučius rasite čia: GERIAUSI VIEŠBUČIAI

Ką pamatyti Palangos savivaldybėje: LANKYTINOS VIETOS PALANGOS SAVIVALDYBĖJE

Žemiau išvardinti geriausi viešbučiai Šventojoje pagal booking reitingą. Paspaudus ant nuorodos, galėsite peržiūrėti apgyvendinimo vietų užimtumą ir kainas.

VIEŠBUČIAI ŠVENTOJOJE

Pajūrio Sodyba

Mokyklos g. 50a, LT-00303 Šventoji, Lietuva

Nedideliame Šventosios pajūrio kurorte įsikūrusiame viešbutyje „Pajūrio sodyba“ siūloma apsistoti numeriuose, kuriuose yra palydovinius kanalus rodantys televizoriai, šaldytuvai ir balkonai bei veikia nemokamas belaidis internetas. Čia taip pat įrengta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Atskirose „Pajūrio sodybos“ vilose įrengtuose erdviuose numeriuose ir apartamentuose su medinėmis grindimis rasite seifus ir vonios kambarius su dušais. Daugumoje numerių taip pat įrengtos svetainės zonos.

Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti rusiškoje saunoje ir pasilepinti masažais. Viešbutyje teikiamos dviračių nuomos paslaugos, įrengta terasa, garų pirtis ir lauko baseinas. Svečiai gali žaisti krepšinį.

pajurio sodyba elija viesbuciai šventojoje uzsisakyti

Resort Hotel Elija

Mokyklos g. 62, K-11, 00303 Šventoji, Lietuva

Šventojoje įsikūrusiame viešbutyje „Resort Hotel Elija“ yra baras ir restoranas, veši sodas, įrengta bendra poilsio zona. Šiame 4 žvaigždučių viešbutyje teikiamos aptarnavimo numeriuose ir bilietų užsakymo paslaugos. Svečiai gali leisti laiką terasoje ir naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Vietos automobiliams nemokamos.

Visuose numeriuose rasite palydovinės televizijos kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, šaldytuvus, virdulius, dušus, plaukų džiovintuvus ir rašomuosius stalus. Viešbučio numeriuose taip pat pastatytos drabužių spintos, įrengti vonios kambariai.

„Resort Hotel Elija“ svečiams rytais patiekiami savitarnos pusryčiai.

Viešnagės metu galėsite važinėtis dviračiais ir mėgautis kitomis pramogomis Šventojoje bei jos apylinkėse.

resort hotel elija viešbučiai šventojoje užsisakyti

APARTAMENTAI ŠVENTOJOJE

Apartamentai Upė

Gulbių g. 10, LT-00312 Šventoji

Apartamentai „Upė“ su galimybe ruošti valgį įsikūrę Šventojoje, už 700 m nuo paplūdimio ir Šventosios upės.

Apartamentuose yra televizorius, svetainės erdvė, terasabei virtuvėlė su mikrobangų krosnele ir šaldytuvu. Vonios kambaryje rasite dušą. Pro langus atsiveria upės ir sodo vaizdai.

Viešnagės metu galėsite nemokamai naudotis bendra sauna, atsipūsti sode ir pasigaminti lauko kepsnių. Apylinkės puikiai tinka žvejybai. Vietos automobiliams nemokamos. Svečiams nemokamai nuomojami vandens dviračiai.

apartamentai upė viešbučiai šventojoje užsisakyti

Irklo apartamentai Elija

Mokyklos g. 62 (7 korpusas) 1 ir 25 butas, LT-00303 Šventoji, Lietuva 

„Irklo apartamentai Elija“ įsikūrę Šventojoje, pro langus atsiveria vaizdas į šalia žaliuojantį sodą. Čia yra baras ir restoranas, įrengta atvira terasa ir vaikų žaidimų aikštelė. Registratūra dirba visą parą. Viešnagės metu galėsite nemokamai naudotis belaidžiu internetu ir pasistatyti automobilius privačiose vietose.

Apartamentuose su terasomis ir vaizdu į vandens telkinį yra kabelinės televizijos kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, svetainės zonos ir vonios kambariai su dušais bei plaukų džiovintuvais. Virtuvėse galėsite naudotis mikrobangų krosnelėmis ir šaldytuvais. Čia taip pat yra viryklės ir virduliai.

„Irklo apartamentuose Elija“ kiekvieną rytą tiekiami savitarnos ir iš valgiaraščio pasirenkami pusryčiai.

irklo apartamentai elija viesbuciai šventojoje uzsisakyti

 Elija Swan-Toy Apartments

Mokyklos g. 62, LT-00340 Šventoji, Lietuva

Šventojoje įsikūrusioje apgyvendinimo įstaigoje „Elija Swan-Toy Apartments“ apsistoję svečiai gali nemokamai naudotis belaidžiu internetu ir pasistatyti automobilį.

Apartamentuose su parketo grindimis rasite svetainės erdves su televizoriais, vonios kambarius ir virtuvėles su valgomojo zonomis.

Apgyvendinimo įstaigoje įrengta terasa ir vaikų žaidimų aikštelė.

Palanga yra už 14 km nuo „Elija Swan-Toy Apartments“, o Klaipėda – už 39 km. Artimiausias, Palangos tarptautinis, oro uostas įsikūręs už 7 km. Svečiams teikiamos mokamos pervežimo į ir iš oro uosto paslaugos.

Elija Swan Toy Apartments viešbučiai šventojoje užsisakyti

Vila Gulbes Takas

Gulbių g. 6, 00307 Šventoji, Lietuva

Šventojoje įsikūrusioje viloje „Gulbės takas“ veikia nemokamas belaidis internetas. Svečiai gali naudotis kepsnine ir leisti laiką terasoje.

Visuose apartamentuose rasite svetaines, poilsio zonas su sofomis, plokščiaekranius televizorius ir virtuves, kuriose pastatyti valgomojo stalai. Vonios kambariuose įrengti dušai. Svečiams už papildomą mokestį suteikiami rankšluosčiai ir patalynės užvalkalai.

Kieme įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

vila gulbės takas viešbučiai šventojoje užsisakyti

SVEČIŲ NAMAI ŠVENTOJOJE

Svečių namai Švyturio g.

3 Švyturio gatvė, 00304 Šventoji, Lietuva

Šventojoje įsikūrusiuose svečių namuose „Švyturio g.“ yra terasa, veikia nemokamas belaidis internetas. Vietos automobiliams nemokamos.

Visuose numeriuose rasite drabužių spintas, televizorius, vonios kambarius ir šaldytuvus.

Iki Palangos – 16 km, o iki Klaipėdos – 41 km. Artimiausias, Palangos tarptautinis, oro uostas įsikūręs už 7 km.

sveciu namai svyturio viešbučiai šventojoje užsisakyti

Poilsiavietė Vita

Jūros g. 67, LT-00333 Šventoji, Lietuva

Šventojoje, netoli paplūdimio, įsikūrusiuose svečių namuose „Poilsiavietė Vita“ yra sodas, o svečiams siūloma nemokamai važinėtis dviračiais bei naudotis bendra virtuve ir kepsnine. Vaikams įrengta žaidimų aikštelė. Viešnagės metu galėsite nemokamai naudotis belaidžiu internetu ir pasistatyti automobilį.

Visuose numeriuose rasite drabužių spintas, televizorius ir mikrobangų krosneles.

Svečių namuose taip pat įrengta terasa.

Palanga yra už 14 km nuo svečių namų „Poilsiavietė Vita“, o Klaipėda – už 39 km. Artimiausias, Palangos tarptautinis, oro uostas įsikūręs už 6 km. Pageidaujantiems teikiamos nemokamos pervežimo į ir iš oro uosto paslaugos.

poilsiavietė vita viesbuciai šventojoje uzsisakyti

Floros Simfonija

Topolių g. 22a, LT- 00314 Šventoji, Lietuva

Šventojoje įsikūrusiuose svečių namuose „Floros simfonija“ siūloma naudotis visame pastate veikiančiu nemokamu belaidžiu internetu. Svečiai laukiami apgyvendinimo įstaigos restorane ir gali pasistatyti automobilius nemokamoje aikštelėje.

Kiekviename numeryje yra plokščiaekranis televizorius, o kai kuriuose įrengtos terasos arba balkonai.

Svečių namuose teikiamos bilietų parūpinimo ir dviračių bei automobilių nuomos paslaugos. Palanga yra už 13 km, o Klaipėda – už 36 km nuo „Floros simfonijos“.

floros simfonija viešbučiai šventojoje užsisakytiBooking.com

Astra – Poilsis Sventojoje

Šventosios g. 17, LT-00306 Šventoji, Lietuva

Svečių namai „Astra“ įsikūrę Šventojoje, už 13 km nuo Palangos. Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti atviroje terasoje, naudotis kepsninėmis ir nemokamu visose patalpose veikiančiu belaidžiu internetu. Teritorijoje rasite nemokamų vietų automobiliams.

Kai kuriuose numeriuose yra svetainės zonos, kuriose galėsite pailsėti. Terasose arba kiemeliuose galėsite pasimėgauti puodeliu arbatos. Visuose numeriuose yra vonios kambariai ir plokščiaekraniai televizoriai.

astra viesbučiai šventojoje užsisakyti

Guest house Ieva

Vilties tk. 5, LT-00305 Šventoji, Lietuva

Ramioje vietoje, vos už 600 metrų nuo smėlėto paplūdimio ir Šventosios centro įsikūrusiuose svečių namuose „Ieva“ siūlomi numeriai su balkonais arba terasomis.

„Ieva“ įsikūrusi žalumos apsuptame, trijų aukštų pastate. Klasikiniu stiliumi įrengtuose kambariuose yra televizoriai ir spintos, o daugumoje numerių rasite atskirus vonios kambarius.

Šalia svečių namų veikia kavinė. Viešnagės metu galėsite užsisakyti pusryčius, naudotis kepsninėmis ir bendra virtuve, kurioje rasite visus būtiniausius reikmenis.

guest house ieva viešbučiai šventojoje užsisakyti

Ošupio Vasarnamis

Ošupio takas 1f, LT-00324 Šventoji, Lietuva 

Apsistoję Šventojoje, vos už 300 metrų nuo smėlėto paplūdimio įsikūrusioje apgyvendinimo įstaigoje „Ošupio vasarnamis“ galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu.

Kremine spalva apipavidalintuose arba medinėmis dailylentėmis iškaltuose apartamentuose ir atostogų nameliuose rasite kabelinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, virtuvėles su šaldytuvais ir maisto gaminimo reikmenimis bei vonios kambarius su dušais ir rankšluosčiais.

„Ošupio vasarnamio“ teritorijoje įrengta terasa, vaikų žaidimų ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelės bei teikiamos dviračių nuomos paslaugos.

osupio vasarnamis sventoji uzsisakyti

NAKVYNĖS SU PUSRYČIAIS NAMAI ŠVENTOJOJE

Ošupio Takas

Ošupio takas 2D, LT-00324 Šventoji, Lietuva 

Pušyno apsupti svečių namai „Ošupio takas“ įsikūrę ramioje Šventosios vietoje, vos už 150 metrų nuo smėlėto paplūdimio. Svečiai kviečiami apsistoti numeriuose be maitinimo, kuriuose veikia nemokamas belaidis internetas. Automobilius galėsite pasistatyti nuosavoje aikštelėje.

Visuose erdviuose „Ošupio tako“ kambariuose išklota kiliminė danga, o kai kurie dekoruoti medžiu. Daugumoje numerių yra vonios kambariai ir televizoriai, o dalyje – virtuvėlės arba virtuvės reikmenys.

Viešnagės metu galėsite naudotis kepsninėmis, atsipalaiduoti saunoje, gultais apstatytame baseine ar pavėsinėje su židiniu. Sode įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

osupio takas sventoji uzsisakyti

POILSIO KOMPLEKSAI ŠVENTOJOJE

Vičiūnų poilsiavietė Šventojoje

Kopų g. 44, LT-00308 Šventoji, Lietuva

Šventojoje, šalia Šventosios upės, už 13 km nuo Palangos įsikūrusioje „Vičiūnų poilsiavietėje Šventojoje“ yra lauko kepsninė ir vaikų žaidimų aikštelė. Viešnagės metu galėsite nemokamai naudotis belaidžiu internetu ir vietomis automobiliams.

Visuose numeriuose rasite plokščiaekranius televizorius ir virdulius, o kai kuriuose – svetainės zonas.

viciunu poilsiaviete sventoji uzsisakyti

Beluga

Jūros g. 21, LT-00305 Šventoji, Lietuva

Poilsio kompleksas „Beluga“ įsikūręs patogioje vietoje Šventosios kurorte, už 150 metrų nuo Baltijos jūros paplūdimio. Svečiai gali naudotis visose patalpose nemokamu belaidžiu internetu ir nemokama komplekso automobilių stovėjimo aikštele.

Klasikinio stiliaus apartamentuose yra svetainės, plokščiaekraniai televizoriai ir išėjimai į baldais apstatytą balkoną arba terasą. Kiekviename vonios kambaryje rasite dušo kabiną.

Virtuvėlėse yra valgomojo erdvės, šaldytuvai, viryklės ir virtuvės reikmenys. Viešnagės metu galėsite nemokamai naudotis kepsninėmis. Už 100 metrų nuo komplekso rasite barus, restoranus ir kavines.

„Beluga“ teikiamos nemokamos pervežimo į ir iš oro uosto bei į ir iš artimiausių transporto mazgų paslaugos. Svečiai gali išsinuomoti dviračius bei žaidimų ir sporto reikmenis. Vaikai dieną gali leisti laiką žaidimų aikštelėje, o vakarais žiūrėti animacinius filmus.

bekluga sventoji booking

Sancta Elena

Mėguvos g. 19, LT-00305 Šventoji, Lietuva 

Šiame už 5 min. kelio pėsčiomis nuo Šventosios sveikatingumo kurorto centro įsikūrusiame poilsio komplekse „Sancta Elena“ galėsite naudotis lauko kepsninėmis. Smėlio paplūdimys plyti vos už 300 m.

Visuose šviesiuose ir erdviuose „Sancta Elena“ numeriuose su balkonais rasite palydovinės televizijos kanalus rodančius televizorius, vonios kambarius su dušais ir nemokamais higienos reikmenimis, šaldytuvus bei elektrinius virdulius.

Artimiausia valgykla, baras ir autobusų stotis yra už 200 m nuo poilsio komplekso „Sancta Elena“. Vos už 100 m driekiasi dviračių takai.

sancta elena šventoji booking užsisakyti

POILSIAUTOJŲ NAMELIAI ŠVENTOJOJE

Sodyba Džiugutis

Šventosios 23B, LT-00306 Šventoji, Lietuva

Sodyba „Džiugutis“ įsikūrusi Šventojoje, vos už 2,5 km nuo smėlėto paplūdimio ir už 6 km nuo Palangos tarptautinio oro uosto. Sodyboje įrengta sauna, vaikų žaidimų ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelės.

Svečiams siūlomi numeriai, kuriuose yra televizoriai ir virtuvėlės su mikrobangų krosnelėmis, šaldytuvais bei maisto ruošimo reikmenimis. Kai kuriuose numeriuose įrengti vonios kambariai su dušais. Terasoje pastatytos kepsninės.

Sodyboje taip pat rasite bendrą virtuvę, dalykinių susitikimų salę ir skalbyklą. Svečių patogumui registratūra dirba visą parą, o bendrose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.

sodyba dziugutis šventoji booking uzsisakyti

Miško takas

Miško takas 77, LT-00322 Šventoji, Lietuva

Atostogų būstas „Miško takas“ įsikūręs Klaipėdos apskrityje, Šventojoje. Svečiai gali nemokamai naudotis belaidžiu internetu ir privačiomis vietomis automobiliams.

Šiame namelyje rasite kepsninę ir atvirą terasą.

Už 14 km yra Palanga, o už 39 km – Klaipėda. Atstumas iki Palangos tarptautinio oro uosto – 7 km.

nisko takas sventoji booking uzsisakyti

Floros simfonija vilos

Pylimo g. 57, LT-00308 Šventoji, Lietuva

Palangoje, už 13 km nuo Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios ir Palangos koncertų salės, įsikūrusiame vasarnamyje „Floros simfonija vilos“ veikia nemokamas belaidis internetas.

Viešnagės metu galėsite ilsėtis terasoje.

Palangos skulptūrų parkas yra už 13 km nuo „F.S vilos“, o Palangos gintaro muziejus – už 15 km. Artimiausias, Palangos tarptautinis, oro uostas įsikūręs už 7 km.

floros simfonija vilos booking šventoji

ATOSTOGŲ NAMELIAI ŠVENTOJOJE

Ardonas

Žemaičių Alkos g. 25, LT-00318 Šventoji, Lietuva

Atostogų namelis „Ardonas“ stovi Šventojoje. Viešnagės metu galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu ir atsipalaiduoti terasoje. Automobilius nemokamai pasistatysite privačioje aikštelėje. Registratūra dirba visą parą.

Šiame namelyje su kiemeliu yra 2 miegamieji, svetainė, plokščiaekranis televizorius, vonios kambarys su dušu ir virtuvė, kurioje rasite mikrobangų krosnelę bei šaldytuvą. Iš namelio atsiveria sodo vaizdai.

ardonas sventoji booking uzsisakyti

Baltic Dream Vasarnamiai

Kuršių tak. 4A, LT-00317 Šventoji, Lietuva

Šventojoje įsikūrusiuose atostogų nameliuose „Baltic Dream Vasarnamiai“ veikia nemokamas belaidis internetas. Svečiams siūloma leisti laiką sode ir naudotis lauko kepsnine. Automobilį galėsite pasistatyti nemokamai.

Kiekviename atostogų namelyje yra palydovinės televizijos kanalus rodantis plokščiaekranis televizorius, įrengtas 1 miegamasis, 1 vonios kambarys su dušu bei virtuvė, kurioje rasite mikrobangų krosnelę ir šaldytuvą. Rankšluosčiai ir patalynės užvalkalai suteikiami už papildomą mokestį.

Viešnagės metu galėsite ilsėtis terasoje, o mažiesiems kieme įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

baltic dream vasarnamiai

Miegalius

Mokyklos g. 47, LT-00303 Šventoji, Lietuva

Šventojoje įsikūrusioje apgyvendinimo įstaigoje „Miegalius“ svečiams siūloma nemokamai naudotis belaidžiu internetu ir privačiomis vietomis automobiliams.

Iš kiekvieno atostogų namelio su kiemeliu atsiveria vaizdai į sodą. Namelyje rasite svetainės zoną, televizorių, vonios kambarį su dušu ir virtuvėlę su mikrobangų krosnele, šaldytuvu, virykle bei virduliu.

„Miegaliaus“ svečiai kviečiami ilsėtis terasoje.

Apgyvendinimo įstaigoje yra sodas, kepsninė ir vaikų žaidimų aikštelė.

Atstumas nuo „Miegaliaus“ iki Palangos – 14 km, iki Klaipėdos – 39 km, o iki tarptautinio Palangos oro uosto – 6 km. Svečiams siūlomos mokamos pervežimo į ir iš oro uosto paslaugos.

miegalius šventoji booking

Kiti viešbučiai Šventojoje žemėlapyje.Booking.com