GERIAUSI BŪDAI ATSIPALAIDUOTI PO SUNKIOS DARBŲ SAVAITĖS

Stresas – tai apsauginė organizmo reakcija, į aplinkos pokyčius, kuomet jaučiamas harmonijos trūkumas. Deja, šiais laikais sunku būtų rasti žmogų, kuris nejaučia streso ar įtampos. Įtemptas gyvenimo tempas, rūpesčiai, nesibaigiantys darbai verčia mus stresuoti. O tai, ypač vargina organizmą. Tad ką svarbu žinoti apie įtampą ir kaip atsipalaiduoti po sunkios darbų savaitės, kad viskas nuslūgtų kuo lengviau?

Stresas darbe: būdai kaip kovoti

Dažnas mūsų stresą patiria būtent darbe. Įtempta dienotvarkė, ilgos darbo valandos ir mažas miego kiekis, nuolatinis sprendimų priėmimas, konfliktai bei komandiruotės sukelia įtampą. Jeigu nesugebame atsipalaiduoti, darbe krenta produktyvumas, nebegalime efektyviai generuoti idėjų, padažnėja tikimybė klaidoms bei prasideda rimtesnės organizmo problemos. Ką galima daryti darbo aplinkoje, jog atsiradęs stresas būtų kaip įmanoma mažesnis?

  • Gerkite daug vandens. Darbo vietoje turėkite gertuvę, taip Jums nereikės vaikščioti kiekvieną kartą išgėrus puodelį vandens.
  • Venkite socialinės medijos, jei to nereikalauja Jūsų darbas. Nuolatinis blaškymasis gali kelti įtampą, o sugrįžti prie pradėtų darbų po socialinės medijos patikrinimo dažnai prireikia net 15 minučių.
  • Inicijuokite pokyčius darbo aplinkoje: pasiūlykite įsigyti atsipalaidavimui skirtų užsiėmimų (galbūt tai video žaidimai, stalo futbolas ar kt.), kas kelias valandas atlikite nesudėtingus pratimus (akims, kvėpavimui, bendram fiziniam aktyvumui).

Atsipalaidavimas Vilniuje

Sostinė nėra vien šėlionių ir vakarėlių miestas… Tai ir erdvė, kur galima pailsėti. Norint išsivaduoti nuo streso ir blogų emocijų tereikia užsiregistruoti į vieną Vilniaus SPA centrų, o po valandėlės jau būsite lyg naujai gimę!

SPA Vilniuje yra išties daug. Kartais, galbūt, net tampa sunku išsirinkti, kuriame tikrai verta apsilankyti. Tad štai keletas rekomendacijų:

  • SPA Provanso kvapai Town Hall

Tai nuolatos tobulėjanti ir žinių siekianti profesionali komanda, kuri su didžiuliu pasimėgavimu bei atsidavimu atlieka SPA ritualus ir masažus, konsultuoja klientus aromaterapijos klausimais, individualiai kuria eterinių aliejų mišinius, veda aromaterapijos seminarus, šventinius vakarus… Suteikti ramybę ir teigiamas emocijas yra Provanso kvapų darbuotuojų tikslas.

  • Azia SPA

Šio salono, ko gero, pristatinėti jau nebereikia. Jis puikiai žinomas visoje Lietuvoje ir yra užsitarnavęs savo gerą vardą. Vilniaus centre, jaukiuose masažo namuose, galite pasimėgauti įvairiais viso kūno ir atskirų kūno sričių masažais, SPA procedūromis, tajų ritualais.

  • SPA Shanti

Ajurvedos centre kiekvienas randa vietą poilsiui, turi galimybę sustiprinti sveikatą, atjauninti kūną, nuraminti protą bei atrasti vidinę ramybę. Čia dirba profesionalūs, patyrę savo srities žinovai, kurie siekia būti Jūsų vedliais sveiko gyvenimo link. Centro darbuotojus ajurvedos tradicijos lydi ne tik darbe, tačiau ir kasdieniame gyvenime, todėl profesionaliomis ir asmeninėmis patirtimis, komanda pasiruošusi pasidalinti ir su savo klientais.

  • Laimės terapija

Kiekvienas, užsukęs poilsio valandėlei, bus pats svarbiausias svečias, kuriam visą savo dėmesį skirs rūpestingi natūralios terapijos specialistai. Degantis židinys ir malonūs kvapai, sušildys kūną ir sielą bei suteiks ramybės. Stiprioji salono pusė – ekologiškos procedūros, natūrali, gamtą tausojanti kosmetika, unikali aplinka bei rūpestingos specialistų rankos.

  • Kūno harmonija

Sustokite valandėlei. Leiskite atsipūsti sau nuo dienos darbų ir pasimėgauti atgaivos akimirkomis grožio ir sveikatinimo centre Kūno Harmonija. Čia Jūs būsite palepinti nuo kosmetologinių veido procedūr iki įvyniojimų bei įvairių masažų. Taip pat čia rasite depiliacijos paslaugas, manikiūrą, pedikiūrą, antakių korekciją ir t. t.

  • Nidos kopos

Kad patirti Nidos kopų malonumus, nebūtina keliauti į pajūrį, nes viską galima rasti ir sostinėje! Salone masažai ir kitos įvairios paslaugos teikiamos tiek suaugusiems, tiek vaikams, tad poilsį bei atgaivą čia ras bet kokio amžiaus klientas. Išskirtinumas – procedūrose naudojamas dėl savo ypatybių visame pasaulyje vertinamas Baltijos gintaras.

Kova su stresu. Kvėpavimas?

Psichologinis stresas aktyvuoja simpatinę nervų sistemą, dar kitaip vadinama „kovos arba pabėgimo“. Ši nervų sistema atsakinga už organizmo išsaugojimą grėsmės metu. Psichologinio streso atvej išsiskiria hormonai ir patiriamas fizinis stresas: širdis pradeda plakti greičiau, kvėpavimas greitėja, o kraujagyslės susiaurėja.

Taigi, psichologinis stresas sukelią fizinį stresą. Gilaus kvėpavimo pratimai padeda aktyvuoti parasimpatinę nervų sistemą, kontroliuojančią organizmo atsipalaidavimo procesus. Gilaus kvėpavimo tikslas yra susikoncentruoti į kvėpavimą, kuris palaipsniui tampa lėtesnis ir gilesnis. Giliai įkvepiant pro nosį plaučiai pilnai išsiplečia, o pilvas pakyla. Tokie veiksmai padeda sulėtinti širdies ritmą ir pajausti ramybę.

Įsiminkite: gilus kvėpavimas aktyvuoja organizmo atsipalaidavimą.

Taigi, jei ir Jūs kenčiate nuo nuolatinio streso bei įtampos, visų pirma išbandykite kvėpavimo pratimus, o jei nepavyksta deramai atsipalaiduoti, leiskite sau pasilepinti SPA Vilniuje.

One thought on “GERIAUSI BŪDAI ATSIPALAIDUOTI PO SUNKIOS DARBŲ SAVAITĖS

  1. Man patinka puoseleti namus. Kazka paremontuoti, patvarkyti, atnaujinti. Tai toks savotiskas atsipalaidavimas nuo itampos darbe. Galbut del to, jog darbas ne fizinis, reikia iskrovos

Comments are closed.