PABĖGIMO KAMBARIAI VILNIUJE BEI KAUNE

Į Lietuvą žaibiškai atkeliavo nauja pramoga, kuri tampa vis populiaresnė. Tai – pabėgimo kambariai! Dalyviai juose būna užrakinami ir turi per nustatytą laiką sugalvoti kaip pabėgti. Pirmasis toks Vilniuje atidarytas 2014 m. vasarą, o 2017 m. jų skaičius išaugo iki 42 ir skaičius nuolatos auga iki šiol. Tad kokie pabėgimo kambariai yra geriausi ir ką iš tiesų verta aplankyti kai pasirinkimas toks didelis?

Ką būtina žinoti prieš renkantis pabėgimo kambarį?

Pabėgimo kambariai, kaip ir jų lankytojai – labai skirtingi. Todėl labai svarbu, kad Jūsų pasirinktas kambarys atitiktų Jūsų norus. Svarbiausi pabėgimo kambarių skirtumai:

  • Logiškumas. Ar iš kambario galima ištrūkti remiantis vien logika, ar reikės ieškoti daiktų atsitiktinėse vietose, spėlioti?
  • Estetiškumas. Ar kambarys – „švarus“, ar jame teks teptis rankas bei daryti tai, kas gali būti nemalonu?
  • Atmosfera. Ar kambaryje atkuriamas konkretus kūrinys/laikotarpis, ar labiau koncentruojamasi į užduotis?
  • Pagalbos. Kaip yra su organizatorių patarimais „įstrigus“? Ar galima prašyti pagalbos nuolatos (tai – dažniausias variantas), prašymai ribojami, ar visai nėra?
  • Sudėtingumas. Koks procentas žmonių ištrūksta iš kambario laiku? Dažniausiai tai būna apie 50 % lankytojų.

Pabėgimo kambarys Vilniuje

Jei esate pradedantysis ir dar niekada neteko lankytis tokio tipo kambariuose, rinkitės Poltergeisto kambarį Vilniuje. Užduočių sudėtingumas yra vidutinio lygio ir nereikalauja specifinių žinių ar išankstinio pasiruošimo.

Šio kambario legenda byloja, jog komanda yra profesionalūs paranormalių reiškinių specialistai ir gavo užsakymą – nuraminti paslaptingojo namo dvasias. Turint tokią patirtį, įgūdžius ir technologijas ši užduotis neturėtų būti sunki. Tačiau yra viena staigmena – namas atsiranda tik pilnaties metu ir egzistuoja tik valandą… Skamba įdomiai? Išbandykite! Apsilankymas Poltergeisto kambaryje patiks mistinių filmų mėgėjams.

Komandinis žaidimas „Labyrinthus“ Vilniuje, yra analogų Europoje neturintis išbandymas. Tai yra kuo tikriausias, realus 700 m2 labirintas, kuriame tamsu nors į akį durk, pilna netikėtumo ir nežinomybės faktorių, specialiųjų garso, šviesos ir dūmų efektų bei profesionalių aktorių sukurtų personažų ir nuolat keičiamų kliūčių. Lankytojai žaidžia prieš labirinto sergėtojus. Žaidimo tikslas – ištrūkti iš labirinto arba susitaikyti su pralaimėjimu ir bandyti dar kartą.

Žaidime naudojami psichologiniai triukai, sukeliantys papildomą įtampą ir stresą. Tai vienintelis Lietuvoje interaktyvus veiksmo žaidimas tamsoje, painiame labirinte, su specialiais efektais, kuriuos sukuria techninės galimybės ir žmonės. Siekiant svečiams suteikti daugiau netikėtumų, labirinte įrengta daug nišų, durų, o pačios konstrukcijos leidžia nuolat keisti labirinto išdėstymą, atveriant naujus praėjimui skirtus kelius ar užblokuojant senus.

Pabėgimo kambariai Kaune

Vienas populiariausių pabėgimo kambarių mergvakarių metų yra „Raudonasis nimfomanės kambarys“. Tai vienintelis pabėgimo kambarys Kaune, skirtas tik suaugusiems! Iš jo ištrūkti dalyviai turės per 60 min., kitaip visos paslaptys ir įkalčiai bus paviešinti!

Dar vienas įtraukiantis kambarys – „Virusas“. Jei norite sau ar kitiems padovanoti įdomų ir išskirtį laisvalaikį pačiame Kauno senamiestyje bei Laisvės al. įsikūręs pabėgimo kambarys „Rūsys“ – būtent Jums! Čia komandai reikės ištrūkti iš užrakinto kambario per 60 minučių, o kad dalyviai rastų raktą, teks spręsti užduotis, ieškoti įvairių užuominų, galvoti, kaip panaudoti rastus daiktus.

Pabėgimo kambariai vaikams

Kaune yra net du pabėgimo kambariai vaikams „Mumija“ bei „Vaiduoklių laivas“. Tai – išskirtinio interjero kambariai, interaktyvios ir niekur nematytos užduotys! Spręsdami įvairius loginius galvosūkius bei užduotis, vaikai šifruos, rakins, ras užuominų, spręs užduotis. Jie ieškos paslaptingų skrynelių raktų, atvers slaptas dureles… Bus išties įdomu!

Tad nerkite į iššūkių kupiną laisvalaikį, kurio metu išbandysite ne tik savo, bet ir artimųjų loginį mąstymą, kantrybę bei pasitikėjimą!