ROMANTIŠKOS VAKARIENĖS IDĖJOS VILNIUJE BEI KAUNE

Nesvarbu, kiek laiko judu esate pora, kiek turite vaikų ar net anūkų – romantiška vakarienė visada yra jaudinanti, ypač, jei atsiranda proga pabūti dviese. Taigi, pateikiame Jums keletą idėjų, kaip ir kur romantiškai pavakarieniauti su mylimu žmogumi.

Romantiška vakarienė dviems

Viena unikaliausių pasimatymo formų – vakarienė visiškoje tamsoje. Tai išskirtinė patirtis, kuri leidžia sutelkti visą save į maisto skonį ir aromatą. Restorane svečius pasitiks prie pat durų, kur ir prasidės naujų atradimų vakaras. Visiškoje tamsoje, grojant muzikai, bus ragaujami įvairiausi gurmaniški (ir ne tik!) patiekalai. Tamsoje valgomas maistas įgaus kitą prasmę, o atvykusieji visus savo pojūčius ir jausmus sutelks tik į maisto skonį ir aromatą. Vakarienę sudaro: užkandis, karštasis patiekalas bei desertas.

Dar viena išskirtinė vieta vakarienei – TV bokštas. Vilniaus televizijos bokštas veikia nuo 1981 m. sausio 31 d. ir šis pastatas – aukščiausias Lietuvoje. TV bokšto aukštis – 326 m. Restoranas „Paukščių takas“ įsikūręs 165 m aukštyje esančioje TV bokšto žiedinėje dalyje – 19-ame bokšto aukšte. Jis sukasi aplink savo ašį. Vienas ratas padaromas per 55 min. Esant giedram orui Vilniaus miestas ir jo apylinkės pro restorano langus matomos net 50 km spinduliu.

Romantiška vakarienė Vilniuje

„Hazienda Steakhouse“ – tai klasikinio stiliaus kepsnių namai, duris atvėrę vieni pirmųjų Vilniuje. Restoranas įsikūręs sostinės senamiestyje, XVI a. statytose vienuolyno patalpose, su uždaru ir jaukiu kiemeliu. Čia svečiams siūlomi kepsniai, ruošiami ant grotelių. Mėsa yra kruopščiai atrinkta iš Lietuvos ūkių bei visame pasaulyje gerai žinomų jautienos augintojų iš Urugvajaus, Brazilijos, Amerikos. Restorane „Hazienda Steakhouse“ mielai laukiami visi, vertinantys kokybišką maistą ir profesionalumą!

Taip pat siūlome apsilankyti viename gražiausių Dieveniškių istorinio regioninio parko kampelių – Norviliškių pilyje, kuri iš tolo akį traukia savo didybe. XVI amžiuje pastatyta pilis – tikras istorijos bei archeologijos perlas, kuriame mėgausitės vienas kito dėmesiu ir prabangiais pietumis. Būsite pakviesti į Norviliškių pilies sekmadieninius „Viduramžių pietus“. Jus pasitikęs pilies šeimininkas Pilėnas supažindins su Norviliškių pilies ir jos apylinkių istorija bei paslaptingomis legendomis. Paragausite išskirtinių patiekalų, susipažinsite su viduramžiškomis valgymo tradicijomis ir žaidimais.

Restoranas „Imperial“ – tai „gourmet“ klasės restoranas, į kurį einama ne tik pavalgyti, o patirti kulinarinį nuotykį, pajusti malonumą, įvertinti virėjo talentą, pasimėgauti išskirtiniais gėrimais. Restorano interjeras subtiliai prabangus, aptarnavimas nepriekaištingas, o patiekalus ruošia tik aukščiausios klasės virtuvės meistrai. Atvykusiųjų laukia: kreminė baravykų sriuba su keptais lazdyno riešutais, čiobreliais bei baravykų kapučinu, virtiniai su žvėriena, tarkuotų bulvių blyneliai su Baltijos lašišos ikrais, didžkukuliai su jautienos ir baravykų įdaru ant antienos spirgučių pagalvėlės, senolių desertas, gėrimai bei čiobrelių arbata.

Romantiška vakarienė Kaune

Vakarienė dviems – yra būtina kiekvienų santykių detalė. Tad kauniečiams, siūlome apsilankyti istorijos autentika ir prabanga dvelkiančiame viduramžių interjero restorane „Senieji rūsiai“, kuris lankytojus vilioja ne tik didingomis menėmis, bet ir gurmaniškais patiekalais bei gausia vyno kolekcija iš viso pasaulio. Kauno senamiesčio širdyje, XVII a. rūsiuose įsikūręs restoranas laukia kiekvieno vertinančio tikrą europietišką virtuvę, aukštos klasės aptarnavimą bei elegantišką ir rafinuotą aplinką.

„Piccola Italia“ – tai ne tik šeimos restoranas, bet ir realybe tapusi svajonė, į kurią nuoširdžiai sudėta viskas, ką dolce vita kraštas gali pasiūlyti geriausio: nuo nepriekaištingos estetikos lėkštėje, iki elegancijos bei stiliaus pojūčio interjere! Į maistą čia žvelgiama atsakingai, todėl restorano šefai tradicinės virtuvės paslapčių mokėsi iš pripažintų Italijos virtuozų. Ši neįkainojama patirtis leidžia tikėti, kad restorane „Piccola Italia“ gaminama naminė pasta, aromatingi kepsniai, jūros gėrybių patiekalai ar tradiciniai desertai nustebins net ir didžiausius gurmanus.

Taigi, tai buvo geriausi vakarienių Vilniuje bei Kaune pasiūlymai, kurie Jūsų romantišką pasimatymą, pavers išskirtiniu ir nepamirštamu! Tad pradėkite planuoti pasimatymą!